pc

Zestaw PC to system siedzisk stosowany najczęściej w pomieszczeniach reprezentacyjnych takich jak lotniska, poczekalnie, recepcje w instytucjach użyteczności publicznej, biurach, ośrodkach ochrony zdrowia.
Siedziska wykonane są ze stali perforowanej i lakierowanej proszkowo na kolor aluminium. Dodatkowo siedziska oraz oparcia mogą być pokryte tapicerką z tworzywa sztucznego.
Oferowany jest także stolik z belką łączącą dwa siedziska.

round

Kolekcja sof i foteli Round została zaprojektowana do klasycznych, jak i do nowoczesnych wnętrz firmowych.
Fotele i sofy systemu Round są świetnym wyposażeniem pomieszczeń reprezentacyjnych, takich jak: poczekalnie, recepcje, hole. Można je także zastosować we wnętrzach gabinetów.
Sofy i fotele Round mogą być dowolnie zestawiane tak, aby funkcjonalne wypełnić przestrzeń biurową.
Atrakcyjny, zaokrąglony kształt i obicie z naturalnej lub ekologicznej skóry pasuje do każdego stylu architektonicznego.

cube

cube_01

cube_02

cube_03

Sofy i fotele systemu Cube cechuje oszczędna forma wpisująca się w stylistykę nowoczesnych wnętrz biurowych.
Tapicerka ze szlachetnej skóry naturalnej lub skóry eko dostępna jest w szerokiej gamie barw, dzięki czemu można wybrać odpowiedni model do wystroju biurowego wnętrza.
Eleganckie wzornictwo i staranne wykonanie sprawią, że sofy i fotele Cube sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach reprezentacyjnych, przeznaczonych dla gości i kontrahentów firmy.
Meble Cube zwracają na siebie uwagę prostą formą i masywnymi siedziskami opartymi na niskich chromowanych lub lakierowanych stelażach.

sofia_06

sofia

System Sofia został zaprojektowany w celu stworzenia różnych modeli siedzisk o nowoczesnej linii stylistycznej.
Proponowany system siedzisk stosowany jest w pomieszczeniach publicznych takich jak poczekalnie czy recepcje.
Zestaw Sofia to eleganckie meble do każdego biura. Prosta forma wygodnego siedziska, tapicerowana jest materiałami różnych kolorach i wzorach: tkaninami obiciowymi i skórą.
Siedziska oparte są na metalowych stelażach z chromowanych rurek stożkowych.
W systemie Sofia dostępne są fotele jednoosobowe oraz dwu- i trzy-osobowe sofy.